Konzervy pro psy


HLAVNÍ BENEFITY

  • PŘÍRODNÍ A KVALITNÍ SUROVINY Krmivo vyrobeno ze 100 % přírodních ingrediencí. Hlavním zdrojem jsou vysoce kvalitní živočišné bílkoviny.

  • MONOPROTEIN jediný zdroj živočišných bílkovin s vyváženým poměrem bílkovin a tuku – snižující riziko vzniku intolerancí a potravinových alergií.

  • HYPOALERGENNÍ neobsahuje obiloviny jako pšenici, kukuřici a sóju tzv. potencionální alergeny, způsobující potravinové alergie a trávící problémy. Krmivo je tedy snadno stravitelné i pro citlivé zažívání. 

  • BEZLEPKOVÉ neobsahuje obiloviny, ani sóju je tedy hypoalergenní a snadno stravitelné pro citlivé trávení.

  • KVALITNÍ VLÁKNINA hrách podporuje imunitu, správnou funkci srdce a napomáhá trávení. Mrkev zdrojem betakarotenu, vlákniny a vitamínů.

  • MOŘSKÉ ŘASY přirozený zdroj minerálů a stopových prvků. Zlepšují trávení, kvalitu srsti a kůže a podporují imunitu.

  • VITAMÍNY A MINERÁLY pro zdraví a imunitu


100% monoprotein s čerstvým hovězím

Kompletní hypoalergenní krmivo bez obsahu lepku a kuřecího masa pro psy s hovězím masem, hrachem a mrkví. Obohacené o mořské řasy, vitamín D3, minerály a vitamíny.

Složení: Hovězí (maso, játra, plíce, srdce) min. 90 %, zelenina (hrách, mrkev) min. 5 %.
Analytické složky: Hrubý protein 12 %, hrubý tuk 5 %, hrubá vláknina 2 %, hrubý popel 0 %, vlhkost 81 %.
Nutriční doplňkové látky v 1 kg: Vit. D3 (200 MJ/kg), jodičnan draselný (0,2 mg/kg), glukonát manganatý (1,5 mg/kg), citran zinečnatý (10 mg/kg), mořské řasy <2 %.

100% monoprotein s čerstvým krůtím

Kompletní hypoalergenní krmivo bez obsahu lepku a kuřecího masa pro psy s krůtím masem, hrachem a mrkví. Obohacené o mořské řasy, vitamín D3, minerály a vitamíny.

Složení: Krůta (maso, změkčené krůtí kosti) min. 90 %, zelenina (hrách, mrkev) min. 5 %.
Analytické složky: Hrubý protein 10 %, hrubý tuk 3 %, hrubá vláknina 2 %, hrubý popel 7 %, vlhkost 78 %.
Nutriční doplňkové látky v 1 kg: Vitamin D3 (200 MJ/kg),  jodičnan draselný (0,2 mg/kg), glukonát manganatý (1,5 mg/kg), citran zinečnatý (10 mg/kg), mořské řasy <2 %.

100% monoprotein s čerstvým kachním

Kompletní hypoalergenní krmivo bez obsahu lepku a kuřecího masa pro psy s kachním masem, hrachem a mrkví. Obohacené o mořské řasy, vitamín D3, minerály a vitamíny.

Složení: Kachna (maso, změkčené kachní kosti) min. 90 %, zelenina (hrách, mrkev) min.5 %.
Analytické složky: Hrubý protein 10 %, hrubý tuk 5 %, hrubá vláknina 2 %, hrubý popel 7%, vlhkost 76 %.
Nutriční doplňkové látky v 1 kg: Vitamin D3 (200 MJ/kg),  jodičnan draselný (0,2 mg/kg), glukonát manganatý (1,5 mg/kg), citran zinečnatý (10 mg/kg), mořské řasy <2 %.