Granule pro psy


S čerstvým krocaním pro štěňata malých a středních plemen

Kompletní hypoalergenní krmivo bez obsahu lepku a kuřecího masa pro štěňata malých a středních plemen. Obsahuje 45 % kvalitního krocaního masa.

 


S čerstvým krocaním pro dospělé psy malých plemen

Kompletní hypoalergenní krmivo bez obsahu lepku a kuřecího masa pro dospělé psy malých plemen. Obsahuje 45 % kvalitního krocaního masa.

 


S čerstvým krocaním pro dospělé psy středních plemen

Kompletní hypoalergenní krmivo bez obsahu lepku a kuřecího masa pro dospělé psy středních plemen. Obsahuje 40 % kvalitního krocaního masa.

 


S čerstvým krocaním pro štěňata velkých plemen

Kompletní hypoalergenní krmivo bez obsahu lepku a kuřecího masa pro štěňata velkých plemen. Obsahuje 44 % kvalitního krocaního masa.

 


S čerstvým krocaním pro dospělé psy velkých a obřích plemen

Kompletní hypoalergenní krmivo bez obsahu lepku a kuřecího masa pro dospělé psy velkých a obřích plemen. Obsahuje 42 % kvalitního krocaního masa.

 


S čerstvým hovězím pro štěňata všech plemen

Kompletní hypoalergenní krmivo bez obsahu lepku a kuřecího masa pro štěňata všech plemen. Obsahuje 43 % kvalitního hovězího masa.

 


S čerstvým hovězím pro dospělé psy všech plemen

Kompletní hypoalergenní krmivo bez obsahu lepku a kuřecího masa pro dospělé psy všech plemen. Obsahuje 40 % kvalitního hovězího masa.

 


S čerstvým hovězím pro dospělé psy malých plemen

Kompletní hypoalergenní krmivo bez obsahu lepku a kuřecího masa pro dospělé psy malých plemen. Obsahuje 45 % kvalitního hovězího masa.

 


S čerstvým jehněčím pro dospělé psy všech plemen

Kompletní hypoalergenní krmivo bez obsahu lepku a kuřecího masa pro dospělé psy všech plemen. Obsahuje 40 % kvalitního jehněčího masa.