Konzervy pro kočky


HLAVNÍ BENEFITY

  • PŘÍRODNÍ A KVALITNÍ SUROVINY Krmivo vyrobeno ze 100 % přírodních ingrediencí. Hlavním zdrojem jsou vysoce kvalitní živočišné bílkoviny. 

  • MONOPROTEIN  jediný zdroj živočišných bílkovin s vyváženým poměrem bílkovin a tuku – snižující riziko vzniku intolerancí a potravinových alergií.

  • TAURIN životně důležitá aminokyselina, organismus kočky si jí však nedokáže vytvořit sám. Musí být tedy přijímán v potravě, obsažen především v mase, vnitřnostech vejcích a rybách. 

  • ZINEK pro dobrý stav srsti a kůže. Nedostatek má za následek špatnou kvalitu, nedostatečné zbarvení a pomalý růst srsti. 

  • HYPOALERGENNÍ neobsahuje obiloviny jako pšenici, kukuřici a sóju tzv. potencionální alergeny, způsobující potravinové alergie a trávící problémy. Krmivo je tedy snadno stravitelné i pro citlivé zažívání. 

  • BEZLEPKOVÉ neobsahuje obiloviny, ani sóju je tedy hypoalergenní a snadno stravitelné pro citlivé trávení.

  • KVALITNÍ VLÁKNINA hrách podporuje imunitu, správnou funkci srdce a napomáhá trávení. Mrkev zdrojem betakarotenu, vlákniny a vitamínů.

  • MOŘSKÉ ŘASY přirozený zdroj minerálů a stopových prvků. Zlepšují trávení, kvalitu srsti a kůže a podporují imunitu.

  •  


100% monoprotein s čerstvým hovězím

Kompletní hypoalergenní krmivo bez obsahu lepku a kuřecího masa pro kočky s hovězím masem, hrachem a mrkví. Obohacené o taurin, mořské řasy, minerály a vitamíny.

Složení: Hovězí (maso, játra, srdce, plíce) min. 90%, zelenina (hrách, mrkev) min. 5%.
Analytické složky: Protein 12%, hrubý tuk 5%, hrubá vláknina 2%, vlhkost 81%.
Nutriční doplňkové látky v 1 kg: Vitamin D3 (200 MJ/kg), jodičnan draselný (0,2 mg/kg), glukonát manganatý (1,5 mg/kg), citran zinečnatý (10 mg/kg), taurin, mořské řasy <2%.

100% monoprotein s čerstvým krůtím

Kompletní hypoalergenní krmivo bez obsahu lepku a kuřecího masa pro kočky s krůtím masem, hrachem a mrkví. Obohacené o taurin, mořské řasy, minerály a vitamíny.

Složení: Krůta (maso, změkčené krůtí kosti) min. 90%, zelenina (hrách, mrkev) min. 5%.
Analytické složky: Hrubý protein 10%, hrubý tuk 3%, hrubý popel 7%, vláknina 2%, vlhkost 78%.
Nutriční doplňkové látky v 1 kg: Vitamin D3 (200 MJ/kg), jodičnan draselný (0,2 mg/kg), glukonát manganatý (1,5 mg/kg), citran zinečnatý (10 mg/kg), taurin, mořské řasy <2%.

100% monoprotein s čerstvým masem ze pstruha

Kompletní hypoalergenní krmivo bez obsahu lepku a kuřecího masa pro kočky s masem ze pstruha, hrachem a mrkví. Obohacené o taurin, mořské řasy, minerály a vitamíny.

Složení: Ryby (pstruh) min. 90%, zelenina (hrách, mrkev) min. 5%.
Analytické složky: Hrubý protein 10%, hrubý tuk 4%, hrubý popel 7%, hrubá vláknina 2%, vlhkost 77%.
Nutriční doplňkové látky v 1 kg: Vitamin D3 (200 MJ/kg), jodičnan draselný (0,2 mg/kg), glukonát manganatý (1,5 mg/kg), citran zinečnatý (10 mg/kg), taurin, mořské řasy <2%.