Často kladené dotazy

Kde se krmivo IRONpet vyrábí?

IRONpet je naše nová značka. Vyvíjeli jsme jí dle našich 22 let zkušeností s krmivy tak, aby měla co nejlepší složení, byla podle nejnovějších trendů výživy, ale za dostupnou cenu. Vyrábí ho pro nás česká firma z vinařské oblasti Velké Pavlovice, která má dlouholeté zkušenosti se zpracováním čerstvého masa a používá super přírodní ingredience (bylinky, zeleninu, ovoce, atd…).

Údajně je IRONpet zcela bez kuřecího masa, na které má náš pes alergii. Ve složení jsem ale našla kuřecí tuk. Jak to tedy je?

V krmivu IRONpet je opravdu obsažen kuřecí tuk, protože je to ten nejstravitelnější a nejchutnější tuk. Je ovšem ve vysoké kvalitě a dobře čištěný, tudíž bez bílkovin kuřecího masa a alergickou reakci nevyvolává. Hovoříme-li o alergii na určitý druh masa, vždy jde o alergii na protein (bílkovinu) nikoliv na tuk.

Lze si zakoupit také malé balení krmiva? Mám malého pejska a velké balení se mi zkazí.

Ano, lze, od konce května 2019 vyrábíme také 1,5kg varianty u druhů IRONpet Turkey Puppy Mini & Medium, IRONpet Turkey Mini Adult, IRONpet BEEF Adult ALL BREED a IRONpet BEEF mini adult.

Je krmivo opravdu zcela bez lepku?

Ve všech druzích krmiva IRONpet je jedinou použitou obilovinou zcela bezproblémová rýže. Krmivo je tedy opravdu zcela bezlepkové a vhodné i pro psy s intolerancí nebo alergií na lepek.

Podle čeho mám svému psovi krmivo vybrat, jak se v druzích vyznat?

Krmivo IRONpet se dělí podle druhu použitého masa na krůtí a hovězí.

U krůtího masa jsou dvě varianty pro štěňata, dle velikosti plemene. IRONpet TURKEY Puppy Mini&medium je určen pro štěňata malých a středních plemen a IRONpet TURKEY Puppy Large je pro štěňata velkých plemen.

Pro dospělé jsou tři varianty. Pro psy malých ras je IRONpet TURKEY Mini Adult, pro střední psy je určen IRONpet TURKEY Medium Adult a pro psy velkých a obřích plemen je IRONpet TURKEY Large&Giant Adult.

U hovězího masa máme tři varianty, pro štěňata všech plemen IRONpet BEEF Puppy All Breed, pro dospělé psy všech plemen IRONpet BEEF Adult All Breed a pro dospělé psy malých plemen IRONpet BEEF Mini Adult.

Můj pes má často z granulí zažívací potíže, potřebuje něco snadno stravitelného. Je pro něho IRONpet vhodný?

Krmivo IRONpet je monoproteinové, je tedy vyrobeno z jediného druhu masa. Nemícháme více druhů dohromady a psi pak krmivo lépe tráví. Jedinou obilovinou, použitou při výrobě krmiva je rýže, která také vyniká vysokou stravitelností. Veškeré konzervanty v krmivu jsou přírodní, nezatěžují tedy trávicí trakt psa. Krmivo je vhodné i pro psy se zažívacími potížemi, je snadno stravitelné. Lze ho doplnit mokrým krmivem, které je také monoprotein a společně tak vytváří celou řadu nutričně hodnotného krmiva.

⇒ Co znamenají symboly na pytlích s granulema?

Obsahuje pouze rýži.

 

 

 

 

Obsahuje přírodní antioxidanty.

 

 

 

 

Obsahuje celá vejce.

 

 

 

 

Neobsahuje lepek.

 

 

 

 

Neobsahuje soju.

 

 

 

 

Neobsahuje obiloviny, které obsahují lepek.